Tapety Iron Man 2

Tapety Iron Man 2 dla Mac

Robert Downey Jr jako Iron Man

Tapety Iron Man 2 to zestaw darmowych tapet. Głównym ich bohaterem jest Iron Man - bohater drugiego już filmu przedstawiającego jego przygody.Zestaw tapety Iron Man 2 zawiera trzy tapety wysokiej jakości. W paczce znajdziemy tapety w... Zobacz pełny opis

Bardzo dobry
8

Tapety Iron Man 2 to zestaw darmowych tapet. Głównym ich bohaterem jest Iron Man - bohater drugiego już filmu przedstawiającego jego przygody.

Zestaw tapety Iron Man 2 zawiera trzy tapety wysokiej jakości. W paczce znajdziemy tapety w rozdzielczości 1024x768, 1280x1024 i 1920x1200 pikseli, dostosowane do tradycyjnych ekranów jak i tych panoramicznych.

Robert Downey Jr drugi raz podjął się roli Tonego Starka - bogatego przemysłowca, wynalazcy i playboya. Dzięki swemu nieprzeciętnemu geniuszowi i pieniądzom konstruuje potężny egzoszkielet, dzięki któremu może latać i mieć ogromną siłę. Taka potęgi nie można długo zachować w tajemnicy. Film Iron Man 2 powstał na podstawie komiksu Iron Man, który od lat jest częścią uniwersum superbohaterów ze stajni Marvela.

Jeśli jesteś fanem komiksowych superbohaterów i wysokobudżetowych ekranizacji ich przygód pobierz tapety Iron Man 2. Tony Stark w swym żelaznym kombinezonie wyglądać będzie imponująco na każdym pulpicie.

Najczęściej pobierane Tapety na mac

Tapety Iron Man 2

Download

Tapety Iron Man 2

Opinie użytkowników o Tapety Iron Man 2

Sponsorowany×